Wolfteam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Wolfteam Nedir?

Wolfteam, birden fazla kullanıcının bulunduğu, ana karakter olarak insanlar ve kurtların yer aldığı, MMOFPS online oyunudur. İnsanlarla ve kurtların savaştığı bu oyun piyasaya sürüldükten sonra Türkiye’de hatta dünya çapında en çok oynanan online oyunlarından biri olmuştur. Joygame’in duyurusuna göre oyunun dünya çapında aktif olmayanlar dahil 19 milyona yakın kullanıcısı vardır.

Oyunda hem gerçek para hem de oyun için üretilmiş sanal para kullanılır. Oyunda yer alan mağazada insan ve kurtlara ait eşyalar sanal para ile alınır. Sanal para ile alınamayan malzemeler ise online ödeme sistemiyle oyuna para yatırılarak nakit olarak alınır.

Türlü hileler ile alınan eşyaların ve çarların çalındığı bu oyun yüzünden birçok genç gerek psikolojik gerek fiziksel zarar görmüştür. Bunun en büyük örneği yakın zamanda İstanbul’da Wolfteam kavgasında hayatını kaybeden Yunus Emre’dir. Bundan mütevellit bu oyun uzmanlarca önerilmemektedir. Wolfteam’i ebeveynlerin izni olmadan indirmek ve oynamak sakıncalı bir durum söz konusu olabilir.

Wolfteam YAPILAN YORUMLAR