uTorrent

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

uTorrent ile .torrent uzantılı dosyalarını hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz en iyi torrent indirme uygulamasıdır.

uTorrent, bilgisayarlarınız üstünden her hangi bir ücret ödemeden torrent indirme işlemlerini basitçe gerçekleştirebileceğiniz oldukça gelişmiş bir torrent istemcisi olarak bilinmektedir.
Bittorrent istemcileri arasında en çok tanınmış yazılımlardan biri olan uTorrent, açık kaynak kodlu olması sebebi ile de çokça tercih edilmektedir.
Oldukça kolay kullanılabilir basit arayüze sahiptir ve küçük dosya ebatı ile yer kaplamaz, basit kurulumu ve mevcut başka ilerlemiş özellikleri vasıtası ile piyasada bulunan bir çok torrent programı arasından sıyrılan program, kuşkusuz ki dünya genelinde en fazla tercih edilen torrent indirme uygulamasıdır.
Aynı zamanda birden fazla torrent dosyasını indirmenize imkân sunan, uTorrent ile internet bağlantınızı dilediğiniz biçimde ayarlayarak, indirme işlemleriniz içerisinde ne kadar bant genişliği harcamak istediğinizi basitçe ayarlayabilir ve dilediğiniz kadar indirme sağlayabilirsiniz.
Bu özellik sayesinde arkanıza yaslanarak bir taraftan oyun, film, müzik, indirirken diğer taraftan da internet üstünde sörf yapmaya kesintisiz devam edebilirsiniz.
Otomatik kapatma, torrent arama, zamanlanmış indirme, indirme sırasında seyretme, bant genişliği ayarlama ve ilerlemiş güvenlikleri bulunduran torrent indirme programı, bilgisayar kaynaklarınızı da oldukça minimum düzeyde kullanmaktadır.
Böylelikle dosya indirme işlemleri sırasında bilgisayarınız herhangi bir şekilde olumsuz yönden etkilenmeyerek herhangi bir takılma veya kasmaya sebep olmadan indirme sağlarsınız.
.torrent uzantılı dosyaları indirmek ve ücretsiz bir Bittorrent istemcisine ihtiyacınız varsa, uTorrent’i hiç düşünmeden bilgisayarlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

uTorrent YAPILAN YORUMLAR