Photoscape Türkçe Son Sürüm İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 ( 8 kez oylandı )
Loading...

Ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

PhotoScape fotoğraf editörü vasıtası ile para ödemeden bütün resim düzenleme işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
PhotoScape, bilgisayarınızda aklınıza gelebilecek her tür resim ve fotoğraf düzenleme prosedürünü basitçe gerçekleştirmenize imkân tanıyan Bedava bir fotoğraf editörüdür.
Her düzeyden bilgisayar kullanıcısı aracılığı ile basitçe kullanılabilecek olan uygulama, piyasada bulunan çoğu fotoğraf ve resim düzenleme programının ücretli olarak sunmuş olduğu özellikleri para ödemeden sunmaktadır.
Ayrıca Türkçe dil desteğine de bulunduran PhotoScape, Türk kullanıcıların da birçok fonksiyonu basitçe anlayabilmelerine ve istedikleri fotoğraf düzenleme işlemlerini süratli bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

PhotoScape Özellikleri Nelerdir?

Resim ve resim kırpma, fotoğraf boyutlandırma, keskinlik ayarları, efektler ve filtreler, ışıklandırma seçenekleri, karşıtlık, parlaklık ve renk balansı düzenleme, döndürme, miktar ve orantı ayarları, çerçeveye alma ve düzenleme gibi çoğu prosedürü PhotoScape sayesinde yapabileceğiniz gibi;
PhotoScape resim netleştirme
PhotoScape resim kırpma
PhotoScape resim düzenleme
PhotoScape resim boyutlandırma
PhotoScape arkaplan silme
konularında da oldukça yetenekli bir uygulama olarak ilgi çekmektedir.

PhotoScape Kullanımı Nasıldır ?

PhotoScape’i bilgisayarınıza indirin ve ilk defa çalıştırdığınızda karşınıza gelen ana ekran üstünde kullanabileceğiniz değişik çoğu tercih bulunmaktadır.
RAW Dönüştürücü, Ekran Yakalama, Renk Toplayıcı, AniGif, Birleştirme, Toplu Düzenleme, Tertip edici ve Gösterici bu seçeneklerden yanlızca birkaçıdır.
Kullanmak dilediğiniz seçeneğe ilişkin bağlantıya tıkladıktan ardından dilediğiniz bütün ayarları yapmanıza imkân tanıyan butonlardan istediğinizi süratli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Profesyonel resim düzenleme uygulamaları üstünde bulunan çoğu özelliğe bulunduran ve bunları sizlere para ödemeden yayınlayan PhotoScape ile ne yapmak istediğiniz sizin hayal gücünüze kalmıştır.
İsterseniz resimlerinizle kolajlar hazırlayabilir dilerseniz fotoğraflarınıza filtreler ekleyebilir dilerseniz de dinamik hareketli gifler hazırlayabilirsiniz.
İhtiyaç duyabileceğiniz her tür resim ve fotoğraf düzenleme aracının tek ve kolay bir kullanıcıları kullanıcı arayüzü üstünde yer almakta olması, PhotoScape’i kullanıcılar arasında en çok tercih edilmesini sağlıyor..
Bu nedenledir ki Bedava ve kullanımı kolay bir resim düzenleme programına ihtiyacınız varsa PhotoScape’i kesinlikle, denemenizi öneriyoruz.

Photoscape Türkçe Son Sürüm İndir BENZER İÇERİKLER
Photoscape Türkçe Son Sürüm İndir YAPILAN YORUMLAR