Internet Download Manager (idm)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 ( 7 kez oylandı )
Loading...

Hızlı oyun veya program indirmek istiyorsanız, Bu program ile indirme hızınızı 5 katına kadar çıkarabilirsiniz.

Internet Download Manager (IDM), internet üstünden dosyaları bilgisayarınıza 5 kata kadar daha süratli bir şekilde yüklemenize imkânı tanıyan en iyi dosya yükleme yöneticisidir.
Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi bütün tanınmış internet tarayıcılarıyla birleşik olarak çalışabilen IDM, bu arada yarım kalan yükleme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de müsaade eder.
Tüm yükleme işlemleri çeşidine göre değişik klasörler üstüne indirilerek, meydana çıkabilecek karışıklıkların önüne geçilmiş gerçekleşir ve indirilen dosyalar içersinde tam manasıyla bir tertip sağlanmış olur.
Ayrıca uygulama içinde bulunan ilerlemiş ayarlar menüsü vasıtası ile değişik dosya çeşitleri ve yükleme kaynakları içersinde ihtiyaç duyulan düzenlemeleri yapabilirsiniz.
Yeni bir güncelleme çıktığı vakit kendini otomatik olarak güncelleyebilen Internet Download Manager, böylece kullanıcıların en güncel ve son versiyonunu kullanmalarına imkan tanıyor.
Ayrıca IDM üstünde bulunan sürükle ve bırak özelliği, misyon zamanlayıcı, virüs koruması, yükleme kuyruğuna biriktir, HTTPS özelliği, komut satırı parametreleri, sesler, ZIP önizleme, proxy sunucuları ve kotalı aşamalı yükleme gibi özellikler vasıtası ile kullanıcılar bir yükleme yöneticisi üstünde gereksinim duyabilecekleri bütün özelliklere sahip olabiliyorlar.
Sonuç olarak internet üstünden dosyalarınızı yüklemek içersinde kullanabileceğiniz ilerlemiş özelliklere sahip profesyonel bir uygulamaya ihtiyacınız varsa Internet Download Manager’ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Hızlı bir şekilde program, oyun, video, müzik indirmek istiyorsanız, Internet Download Manager programını yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

Internet Download Manager (idm) YAPILAN YORUMLAR