Google Chrome İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...

Hızlı ve Güvenli İnternet Tarayıcısı

Google Chrome, internette en hızlı ve güvenilir şekilde gezinmek isteyenler için  Google tarafından tasarlanan yalın, kolay ve tanınmış bir internet tarayıcısıdır.
İnternet’te hızlı ve güvenilir şekilde dolaşmak isteyen çoğu kullanıcının ilk tercihi olan Google Chrome, tamamen ücretsiz ve en çok kullanılan bir internet tarayıcısıdır.
Arkasında dünyanın en büyük arama motoru olan Google‘ın da desteğini alan tarayıcı mevcut ilerlemiş özellikler ile de dikkatleri üstüne çekmektedir.
Sade ve kolay oldukça anlaşılır bir arayüz bulunduran Google Chrome ile internet sitelerini ziyaret ederek, tamamiyle yaptığınız işe odaklanabilir ve internet deneyiminizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.
Ayrıca Chrome üstünde sunulan eklenti desteğiyle tarayıcınızı basitçe özelleştirme ihtimaline da sahipsiniz.
Sekmeli yapısı vasıtası ile, çok sayıda internet sitesi üstünde basitçe geçiş yapmanıza imkân tanıyan internet tarayıcısı üstünde bulunan adres çubuğu sayesinde, aramalarınızı yapılabilir ve sürükle ve bırak özelliği ile sekmeleri dilediğiniz yere basitçe taşıyarak çalışmaya devam edebilirsiniz. Otomatik form doldurma, yerleşik PDF okuyucu vasıtası ile internet siteleri üstünde bulunan PDF dosyalarını indirmeden direk görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz parola kaydetme özelliği ile şifrelerinizi otomatik algılar ve tekrar şifre girmeden istediğiniz siteye otomatik giriş yapmanızı sağlar. İnternet üstünde güvenliğine ehemmiyet veren kullanıcı da düşünen Chrome, ziyaret ettiğiniz internet sayfalarının güvenilir olup olmadığını sizin yerinize inceler ve herhangi bir şekilde zararı dokunabilecek olarak işaretlenmiş bir internet sitesine girmeye çalıştığınızda mevzu ile ilgili sizi ikaz eder. Buna ek olarak yeniden Google Chrome’da bulunan “Gizlilik Modu” vasıtası ile, arkanızda iz bırakmadan internet siteleri üstünde anonim olarak gezebilirsiniz.
Sürekli olarak yenilenen ve kullanıcıların gereksinimleri tarafında geliştirilmeye devam eden tarayıcı, güncelleme seçeneklerini de kullanıcılarına kendiliğinden sunmaktadır.
Bu sayede defalarca kez Google Chrome’un son olarak, hatasız ve tasarlanmış versiyonunu kullanırsınız.
Bir internet tarayıcısında olması gereken bütün özelliği size para ödemeden yayınlayan Google Chrome ile internet deneyiminizi bir adım öteye taşımak tamamiyle sizin elinizde.

Google Chrome İndir YAPILAN YORUMLAR