GOM Player

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

GOM Player, AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi video formatlarını detekleyen ücretsiz bir video oynatıcısıdır.

Piyasada bulunan bütün tanınmış ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player içinde bulunan yerleşik codec motoru vasıtası ile, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmelerine lüzum kalmadan videoları oynatır. Oldukça basit kurulumu ve arayüzü ile her kullanıcı rahatlıkla kullabilir. Kısa bir sürede kurulum bittikten sonra programı ilk defa çalıştırdığınızda, karşınıza gelen video performansınızı artırmaya yönelik olarak hazırlanan yapılandırma ayarlarını bir sefere özgü belirlemeniz gerekmektedir.
Ayrıca video oynatıcının alt kısmında bulunan ayar butonları sayesinde ses ve video dosyalarınızı basitçe yönetebilirsiniz.
Tüm bunların yanında GOM Player’ın kullananlara sunmuş olduğu bir güzel özellik de tema desteğidir.
Bu sayede video oynatıcınızı dilediğiniz şekilde özelleştirebilir ve GOM Player’ı en beğendiğiniz temayı seçerek kullanabilmek mümkündür.
Yapılan testlerimiz esnasında herhangi bir donma, takılma ya da çökme gibi bir meseleyle karşılaşmadığımız GOM Player, bütün video formatlarını sıkıntısız şekilde oynatıyor ve oynatma işlemleri esnasında bilgisayarın genel performansını mutlaka etkilemeden çalışıyor.
SMI, SRT, RT, SUB  gibi bir çok altyazı formatını sıkıntısız şekilde çalıştıran uygulama, altyazıları dilediğiniz şekilde özelleştirmenize de imkan karşılamaktadır.
Ücretsiz ve en iyi bir video oynatıcıya ihtiyacınız varsa GOM Player’ı kesinlikle denemenizi öneririz.

GOM Player YAPILAN YORUMLAR