Facebook Sayfa Beğeni Nedir? Nasıl Yapılır?

Facebook Sayfa Beğeni Nedir? Nasıl Yapılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 ( 13 kez oylandı )
Loading...

Facebook milyonlarca kişinin paylaşım yaptığı sosyal medya sayfasıdır. Bu sayfalarda kişiler resim, durum ve çeşitli yazılar paylaşır. Ayrıca herkesin haberi olması gereken konular da facebook paylaşımlarında bulunur. Facebook kullanıcıları 24 saat bu sayfaya girebilir ve paylaşımda bulunabilir. Günümüzde Facebook kullanan kişilerin sayısı fazlasıyla artmıştır. Facebook kullanıcı yaşı da giderek küçülmektedir. Bu sayfalarda komik videolar ve ders paylaşımları da yer alıyor. Facebook kullanıcıları paylaşımlara özgürce yorumda bulunuyor ya da beğeni atıyor.

Facebook Sayfa Beğenisi

Facebook sayfa beğenileri her paylaşımın altında yer alır. Paylaşımları istediğiniz kişiler görebiliyor. Bu kişiler yorumlara katılıp beğeni atabiliyor. Sayfa beğenileri için alt köşede beğeni işareti bulunuyor. Bu işarete tıklayarak beğeni de bulunabilirsiniz. Facebook sayfa beğenisini artırmak için arkadaş sayısını ve tıklamayı artırmanız gerekir. Arkadaş sayısı arttıkça beğeniler çoğalır ve Facebook beğenisi binleri bulabilir. Facebook her dakika girilen ve insanların takip edildiği bir hesaptır.

Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Yapılır?

Facebook beğenisi yaparak yorumlara katılmak çok kolaydır. Facebook hesabında tüm paylaşımlar sayfaya gelir. Sayfayı aşağıya doğru indirdiğinizde tüm paylaşımları görebilirsiniz. Facebook beğenisi yapmak için beğeni yapacağınız sayfaya katılmanız gerekir. Sayfa ya da kişileri ekleyerek beğeni yapabilirsiniz. Sayfanın alt köşesine tıklayarak bu işlemi yapabilirsiniz. Beğeni yapılan gönderiler koyu mavi renk alıyor. Sayfa beğenilmiş oluyor. Sayfaların beğenisi artırmak için arkadaş sayınızı artırabilir ve binlerce beğeniye ulaşabilirsiniz.

Facebook Hesabı Açma ve Beğeni Yapma

Facebooktan her türlü sayfayı takip etmek ve beğeni atmak için Facebook hesabı oluşturabilirsiniz. Facebook hesabı basitçe açılabiliyor. Facebook kayıt sayfasını internetten açtıktan hemen sonra bilgiler karşınıza çıkıyor. Facebook hesabı için bir kullanıcı adı ve profil oluşturulur. Bu profilden giriş şifresi alınır. Facebook sayfasına girdikten sonra ayarlar yapılır. Beğenileri kimler yapabilir ve paylaşımları kimler görebilir gibi ayarlar yapılır. İstediğiniz gönderileri paylaşabilir ve beğenebilirsiniz. Gönderileri beğenirken yorum da yapabilirsiniz. Facebook milyonların paylaşım yaptığı bir adrestir. Facebook hesabı açarak siz de sosyal medyayı takip edebilir, beğeni yapabilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğeni Nedir? Nasıl Yapılır? YAPILAN YORUMLAR