2018 Yılı En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

2018 Yılı En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5,00 ( 10 kez oylandı )
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • 2018 Yılı En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Bilgisayarların uzun ömürlü kullanımı için gerekli olan antivirüs programları ücretsiz bir şekilde kullanıcılar ile buluşmaktadır. Bizde, siz değerli ziyaretçilerimiz için 2018 Yılının en iyi antivirüs programlarını araştırdık. Bilgisayarlar güvenli kullanım açısından dikkat edilmesi gereken bir teknolojik alet olarak bir çok kişinin hayatında yer alır. Cihazın güvenli kullanımı için gerekli olan programlar içerisinde ise antivirüs uygulamaları yer almaktadır. 2018 yılının şimdiden en iyi antivirüs uygulamaları olarak seçilmiş bir çok alternatif bulunur.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Mac, Android ve Windows işletim sistemleri ile uyumluluk gösteren bu Antivirüs uygulaması otomatik tarama, kimlik avı koruması ve davranışsal analiz gibi özellikleri ile 2018 yılının en iyi uygulamaları arasında yer almaktadır. Temiz, iyi yapılandırılmış ve hafif bir uygulama olarak tabir edlen Bitdefender Antivirus Free Edition programı virüs taramaları ile bilgisayarın her hangi bir virüse maruz kalmasının önüne geçer.

Avast Free Antivirus

Virüs algılama, kötü amaçlı yazılım tarayıcıları, oyun modu ve parola yöneticisi özellikleri ile birlikte çalışan bu Antivirüs programı Android, Mac ve Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Bilgisayar içerisinde yer alan pop-up’ların sesini kapatabilme ve sistem içerisindeki yükün azaltılabilmesi için oyun moduna sahip olması bu anti virüs programının en iyi özellikleri arasında yer alır. Avast Free Antivirus programı 17. sürümü olan 2018 yılı yeni sürümü ile bilgisayarları en iyi şekilde korur. Avast Antivirüs programını sitemizdeki güvenlik kategorisinde bulabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Avira Free Antivirüs

Kimlik avı koruması, virüs tespiti, ebeveyn denetimleri ve 10 bilgisayara kadar koruma işlemi sağlayan Avira Antivirüs programı yalnızca Mac ve Windows işletim sistemlerinde çalışır. Aileler için en uygun olan antivirüs programı olarak bilinen Avira, kendisini piyasa içerisinde “işletme sınıfı güvenlik” sloganı ile pazarlasa da en iyi uygulamalar içerisinde yer almaktadır. Şifre avcılığı ve içerik kontrolü gibi bir çok özelliği içerisinde bulunduran program 10 adet bilgisayara kadar merkezi yönetim özelliği sayesinde koruma sağlayabilir. 2018 yılının en iyi antivirüs programları içerisinde yer alan Avira yüksek güvenlikli bilgisayar kullanımı için uygundur.

2018 Yılı En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları YAPILAN YORUMLAR